Ogłoszenia o konkursach

Konkurs „Impuls do biznesu”

Konkurs, na który zgłoszenia można przesyłać do 7 kwietnia 2014 r., skierowany jest do mikro, małych i średnich firm działających w dowolnym sektorze, a także do osób niebędących przedsiębiorcami, które mają ciekawy pomysł na biznes. Zgłaszać można w nim zarówno innowacyjne produkty, usługi, technologie, procesy sprzedaży, modele działalności, sposoby dotarcia do klienta jak również modele dystrybucji produktów czy usług.

Polacy są w czołówce najbardziej przedsiębiorczych społeczeństw Unii Europejskiej. Mamy doskonałe pomysły z komercyjnym potencjałem, które można zastosować w wielu dziedzinach gospodarki. Do pełnego sukcesu brakuje nieraz jednak wsparcia kapitałowego, a także wiedzy menedżerskiej i marketingowej. Dlatego jest konkurs Impuls do biznesu. Wyłowione zostaną najlepsze pomysły, umożliwione będzie wcielenie ich w życie i wypłynięcie na szerokie wody.

 

Impuls do biznesu organizowany jest przez VRP – spółkę z sektora private capital i redakcję dziennika gospodarczego „Puls Biznesu", przy współpracy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Banku Gospodarstwa Krajowego. Oprócz wsparcia finansowego na wdrożenie zwycięskich pomysłów, laureaci zostaną objęci wsparciem doradczym przez organizatora inwestycyjnego – firmę VRP (Very Remarkable Projects).

 

Więcej informacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: http://impuls.pb.pl/

Nazwa konkursu
„Impuls do biznesu"
Instytucja ogłaszająca konkurs
Firma VRP, i redakcja dziennika gospodarczego „Puls Biznesu"
Rozpoczęcie naboru wniosków
09.03.2014
Zakończenie naboru wniosków
07.04.2014
Więcej informacji
http://impuls.pb.pl/