Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku
Wersja archiwalna Biuletynu Informacji Publicznej
 
Wyszukaj w serwisie
 
 
 
 

 
Strona główna

 

Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku
Wersja archiwalna Biuletynu Informacji Publicznej

Menu podmiotoweMenu przedmiotowe

 
Wrota Pomorza 
 
Biuletyn Informacji Publicznej 
 
Pomorski Urząd Wojewódzki


Wersja archiwalna Biuletynu Informacji Publicznej
Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku


Informację udostępniono: 26.09.2007 10:36
Ostatnia aktualizacja: 31.12.2014 13:43UWAGA!
Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 stycznia 2015 r. niniejszy serwis internetowy  nie stanowi podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej, rozumianej w myśl ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2014 r. poz. 782) – wersja archiwalna BIP PUW.

  
Jednocześnie informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2015 r. Biuletyn Informacji Publicznej Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku został uruchomiony w ramach Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej (SSDIP) i jest dostępny pod adresem: http://uwgdansk.ssdip.bip.gov.pl  

 

 

POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU

80-810 GDAŃSK UL.OKOPOWA 21/27

NIP 583-106-61-22

REGON 000 51 42 42

 

 

 
 

Informacje dla niepełnosprawnych

 

Archiwum Zakładowe i Zlikwidowanych Jednostek Organizacyjnych

 

Mandat karny i co dalej

 

Udostępnienie usługi pozwalającej na komunikowanie się osób uprawnionych z Pomorskim Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku - spełnienie obowiązków wynikających z ustawy o języku migowym i innych środkach komunikowania się.

 

REJESTR TŁUMACZY POLSKIEGO JĘZYKA MIGOWEGO (PJM), SYSTEMU JĘZYKOWO-MIGOWEGO (SJM) I SPOSOBU KOMUNIKOWANIA SIĘ OSÓB GŁUCHONIEWIDOMYCH (SKOGN)

 

Powszechność dostępu do informacji publicznej w Urzędzie realizowana jest poprzez zamieszczenie informacji na stronach Biuletynu Informacji Publicznej, w serwisie www Urzędu, poprzez wywieszenie jej w miejscach ogólnie dostępnych w Urzędzie oraz poprzez zainstalowane w Urzędzie infomaty umożliwiające zapoznanie się z tą informacją.

W przypadku niezamieszczenia informacji w Biuletynie dostęp do informacji publicznej realizowany jest poprzez udostępnienie informacji publicznej na wniosek.

 

 
 
 
  

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP) - doręczanie dokumentów elektronicznych do Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku.  

 

 
Data/czas wytworzenia:
2014.12.31 12:08

Wytworzył(a)/Odpowiedzialny(a):
Jolanta Kwiecień

Wprowadził(a):
Jolanta Kwiecień

Zatwierdził(a):
Jolanta Kwiecień